Infolinia:  22 676 55 54     534 377 344     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opony osobowe

Skype: My status

GG:  Konsultant

koszyk jest pusty

OPONYContinental ContiWinterContact TS850 185/70R14 88T - kup 4 szt. DOSTAWA GRATIS

Wyszukiwarka oponZ dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

W związku z tym prosimy o zapoznnanie się z niezbędnymi informacjami, dotyczącymi tego jakie dane zbieramy i przetwarzamy, oraz w jaki sposób, komu i kiedy są przekazywane i jakie są w zwiazku z tym Państwa prawa. W szczególności do dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Informacje te znajdują się TUTAJ .

W przypadku pytań, uwag czy prosimy o kontakt.


Dziękujemy,

Continental ContiWinterContact TS850 185/70R14 88T - kup 4 szt. DOSTAWA GRATIS

Email
OPONA OSOBOWA ZIMOWA CC71dB
cwc_ts850
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto: 337,00 zł
2-3d.gif
Producent: Continental

Szczegóły produktu

 

  • ostre rowki nadając jej maksymalną ilość gryzących krawędzi bloku.
  •  układ rowków zapewnia około 10 % więcej gryzących krawędzi podczas rozpoczęcia jazdy
  • zwiększona liczba krawędzi sprawia, że opona lepiej przenika mikroskopijnie cienką warstwę cieczy znajdującej się na lodzie
  • Technologia Sipping  zwieksza  styczności opony z podłożem, poprawiając zachowanie opony na mokrej, oblodzonej powierzchni.
  • lamele są ułożone w taki sposób, aby tarcie malało z upływem czasu, równoważąc w ten sposób wzrost sztywności opony z powodu utraty głębokości bieżnika.
  • opona uzyskuje o 10% mniejsze opory toczenia od poprzedniego modelu marki Continental - ContiWinterContact TS 830.

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Śledzenie przesyłek

 
 

Koszty dostawy

Zobacz nas

CENEO